Pomocník aby ste dostali včas informácie na facebook

Pomocník je na to aby pomáhal. Boli časy, keď som si hovorila, že príliš veľa času trávim na sociálnych sieťach a všeobecne pri počítači. A ja mám rada šport a chcem si ho užívať. Veľa, často a hlavne pravidelne. A zároveň vám veľmi rada budem odovzdávať zaujímavé informácie. Nemôžem si ich predsa nechať pre seba, keď viem, že sú pre vás užitočné. A preto vám ponúkam možnosť, ktorú verím vysoko oceníte. Pre svojich klientov chceto robiť predsa to najlepšie.

Pomocník áno, skratky v živote nie

V živote neexistujú skratky. Dobre možno existujú. Nie všetky sú férové a spravodlivé. Podnikanie. Niektorí ľudia ho vnímajú ako obohacovanie sa na úkor iných. Ja vnímam podnikanie ako odovzdávanie pridanej hodnoty ľuďom, ktorí potrebujú tovar, služby, poradenstvo, a iné. Vážim si aj váš čas a preto sú moje články radšej kratšie. Napriek ich dĺžke verím, že hodnota je väčšia ako ich dĺžka.

Podnikanie je odovzdávanie pridanej hodnoty.

Poviem vám tajomstvo, ja nesedím stále za počítačom. Veľmi rada píšem a zároveň mám rada aj osobný kontakt pri kávičke a príjemnom posedení. Preto môj šikovný pomocník mi pomáha robiť veci tak akoby som fyzicky pri počítači bola. Je to ako mať úžasného asistenta. 

pomocník

Pripravím pre neho príspevky, ktoré vám chcem doručiť k preštudovaniu. Môj pomocník ich doručí vtedy, keď potrebujem a chcem. A to znamená, že ja sa v čase doručenia môžem preháňať napríklad na snowboarde po svahu. Prípadne môžem s niekym sedieť v kaviarni a riešiť jeho problém.

Môžete ho používať aj vy. Stačí kliknúť na toto tlačidlo Otestovať ZADARMO a otestovať ho na pár dni zadarmo.

Keď sa vám zapáči, stačí si ho prenajať a rád pomôže aj vám. Možností je viacej. Môžete si tam načasovať príspevok pre facebook: Fotka + text a prelink. Môžete si dať niektoré príspevky opakovane zverejňovať. Predstavte si, že máte nejakú akciu alebo seminár. Tak si to nastavíte opakovane. Chcete predsa osloviť tých správnych ľudí.

Vy viete, že máte niečo čo iným ľuďom môže pomôcť. Nenechávajte si to pre seba. Podeľte sa s ostatnými. Verím, že vám v tom pomôže tento môj tip. 

Pochváľte sa priateľom...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *